|
« powrót
Dlaczego warto ?!
Ponieważ firma Ovotek Sp. z o. o.
- Posiadama przeszło 20-letnie doświadczenie w chowie drobiu i produkcji jaj.
- Jesteśmy jednym z największych producentów jaj w Polsce, co pozwala nam minimalizować koszty produkcji.
- Wdrożyliśmy system HACCP oraz uzyskaliśmy zgodę na prowadzenie sprzedaży produktów jajczarskich na rynek Unii Europejskiej.
- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podchodzimy bardzo elastyczni do kwestii indywidualnej wspólpracy.
- Zarówno hodowla drobiu jak i wytwórnia masy pasteryzowanej jest pod stałym nadzorem służ weterynaryjnych co pozwala nam monitorować jakość towarów.
- Masa jajowa jest produkowana wyłącznie z jaj z własnej produkcji - co stanowi gwarancję jakości naszego produktu oraz konkurencyjne ceny przez cały rok.
złóż zamówienie »
Mamy nadzieję, że podane przez nas argumenty wpłyną pozytywnie na Państwa decyzję o wyborze dostawcy i zaliczymy Państwa do szerokiego grona naszych odbiorców. złóż zamówienie "
|